O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

ATUTY LCM

POLITYKA JAKOŚCI W LCM

Wyznajemy zasadę, że jakość i zakres świadczonych usług w dziedzinie naszego działania biznesowego, terminowość ich wykonania i zadowolenie kontrahenta ze współpracy z nami, jest najlepszą formą reklamy. Wyrazem słuszności takiej polityki jest stale rozwijająca się współpraca wielu znanych marek z nami, zapewniająca dodatkowo szybki rozwój naszej firmy.

LCM regały magazynowe montaż demontaż serwis

Wdrażamy kilka metod stałej poprawy jakości wykonywanych usług oraz wykluczania błędów montażowych. W tym celu:

  • stale podnosimy kwalifikacje i poziom pracy załogi. Nasi pracownicy dysponują niezbędnym doświadczeniem, badaniami i szkoleniami wymaganymi przy wykonywaniu wszystkich prac.
  • organizujemy pracę w sposób zapewniający sprawne wykonywanie zleceń z jednoczesnym zachowaniem porządku na placu budowy, zarówno w czasie wykonywania prac, jak i po ich zakończeniu.
  • używamy w czasie pracy narzędzi pomiarowych i roboczych najwyższej jakości. W naszej firmie stosujemy sprzęt renomowanych i sprawdzonych marek.

Jako narzędzia robocze służą nam produkty firmy HILTI (wkrętarki, młotowiertarki, szlifierki, odkurzacze przemysłowe). Sprzęt kontrolno-pomiarowy stanowią narzędzia firm LEICA i STABILA. Sukcesywnie modernizujemy park maszynowy. Stale monitorujemy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie magazynowania, wdrażamy je poprzez przyjmowanie zleceń niestandardowych i doraźne szkolenia pracowników pod kątem ich realizacji. Zlecenia realizujemy w uzgodnionych terminach. Zapewnienie prawidłowego oraz zgodnego z normami i instrukcjami montażu systemów magazynowania to nasz cel. Zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom wykonania oferowanych przez nas usług.

INNOWACYJNOŚĆ W LCM

Firma LCM sp. z o.o. swój rozwój opiera o realizowanie projektów standardowych i specjalnych, często posiadających dużą ilość innowacji. Monitorujemy rynek i stale poznajemy nowe potrzeby naszych klientów, co pozwala na realizacje najbardziej innowacyjnych zleceń.

Rozwój techniki magazynowej wymaga od każdego podmiotu działającego w tej dziedzinie ciągłego kształcenia się i bycia "na czasie" z najnowszymi dostępnymi rozwiązaniami. Wiąże się to z koniecznością stałego podnoszenia poziomu wyszkolenia załogi oraz poszerzanie znajomości zakresu ewentualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy to poprzez udział w targach z zakresu budownictwa i logistyki, a także innych wydarzeniach pozwalających zapoznać się z nowinkami w branży magazynowej oraz doskonaleniem wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań.

KONKURENCYJNOŚĆ W LCM

  • Realizowana przez nas polityka jakości.
  • Ceny świadczonych usług.
  • Elastyczność w działaniu polegająca na dostosowywaniu realizacji do wymagań kontrahenta oraz warunków, w których realizujemy zlecenia.
  • Stosowanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Ciągła modernizacja parku maszynowego i transportowego.
  • Terminowość wykonywania zleceń.

To czynniki decydujące o naszej wysokiej konkurencyjności w stosunku do innych firm działających w branży.

TERMINOWOŚĆ W LCM

Budowa magazynu to skomplikowana inwestycja związana z naciskiem na kończenie poszczególnych jej etapów w zaplanowanym terminie. Zapewniamy odpowiednią ilość załogi do realizacji zleconych zadań w wyznaczonym czasie. Kontrolujemy na bieżąco przebieg prac i ich postępy, co pozwala na rygorystyczne dotrzymywanie terminów. Mamy bardzo elastyczne podejście do wszelkich nieprzewidzianych komplikacji.

DOŚWIADCZENIE W LCM

Doświadczenie zdobyte przez naszą załogę pozwala na realizację większości zleceń z zakresu montażu i uruchomienia systemów składowania w nowoczesnym magazynie. Zrealizowaliśmy ponad 1400 projektów na terenie całej Europy (w tym Niemcy, Francja, Rosja, Portugalia). Możemy śmiało stwierdzić, że żaden system regałów magazynowych, dostępny na rynku, nie ma przed nami tajemnic. Regały paletowe tradycyjne, wjezdne, przepływowe jak również Push-back są obecnie podstawą przy wyposażaniu nowoczesnego magazynu, a dla nas to codzienność podczas pracy.

webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych