O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

MEDIA O LCM

LCM REGATY ROZSTRZYGNIęTE

2017-06-06

Tegoroczne regaty kajakowe w Sernikach wygrał Uniwersytet Przyrodniczy, a „nasz” puchar powędrował do żeńskiej drużyny reprezentującej tę uczelnię. Gratulujemy wszystkim zawodnikom – wszyscy byli znakomici! Gratulujemy władzom gminy Serniki z wójtem Stanisławem Marzędą na czele wzorowej organizacji imprezy i dziękujemy za dobrą zabawę. Już czekamy na przyszłoroczną edycję regat :)

(zdjęcia dzięki uprzejmości UG Serniki)

 

A oto relacja „Panoramy Lubelskiej”:

 

Studenci do... wioseł!

 

Pogoda dopisała, publiczność również. Sernickie regaty „Oksford – Cambridge” (UP – UMCS) za nami. Tym razem wygrał Uniwersytet Przyrodniczy.

 

– Regaty UP – UMCS mają przewagę nad swoim brytyjskim odpowiednikiem co najmniej pod jednym względem – z pewnością na Lubelszczyźnie mamy lepszą pogodę – ...

WIĘCEJ

LCM LCM I REGATY JAK NA TAMIZIE

2017-05-29

Nie, w tym roku jeszcze nie będziemy ścigać się na kajakach (choć nie wykluczamy niczego w kolejnych latach). Z dumą informujemy, że firma LCM jest sponsorem pucharu dla najlepszej osady kobiecej w sernickich regatach, organizowanych na wzór legendarnych już wyścigów, jakie co roku rozgrywają między sobą drużyny brytyjskich uniwersytetów Oxford i Cambridge.

 

W artykule „Panoramy Lubelskiej” znajdą Państwo więcej informacji na temat regat kajakowych UMCS – Uniwersytet Przyridniczy, w których w tym roku... bierzemy tak zaszczytny udział :)

 

Serniki: regaty jak na Tamizie

 

Lokalna Grupa Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem”, Starostwo Powiatowe w Lubartowie oraz Gmina Serniki zapraszają na regaty kajakowe. Spływ, ...

WIĘCEJ

LCM (KOLEJNY) SUKCES NA KONCIE LCM

2017-04-19

 

A dokładnie: statuetka Sukces 2017. Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” odbyła się 11 kwietnia w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Media już także wiedzą o naszym Sukcesie :)

 

Panorama Lubelska: Sukces lubartowskiego LCM

 

Lubartowska spółka LCM odniosła kolejny ogólnopolski Sukces. Używanie wielkich liter nie jest tu bynajmniej przesadą, bo mowa o statuetce „Sukces 2017”, wręczonej podczas gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017”.

 

Podczas gali nagradzane są osoby, których dokonania i postawy były w minionym roku szczególnie dostrzegalne oraz firmy, które odniosły największe osiągnięcia biznesowe w poszczególnych branżach. – Chcemy nagrodzić osoby wyjątkowe, które poprzez swoją pracę czy działalność wykraczają daleko poza ...

WIĘCEJ

LCM STAWIAMY NA KOOPERACJę

2017-04-03

 

31 marca 2017 roku LCM sp. z o.o. przystąpił do Wschodniego Klastra Obróbki Metali.

 

Wschodni Klaster Obróbki Metali powstał po to, by zwiększyć konkurencyjność gospodarki naszego regionu, ale też – by pomóc w rozwoju przedsiębiorstw działających na terenie Polski Wschodniej – wyjaśnia Sylwester Dudzik, prezes LCM sp. z o.o. – Oprócz przedsiębiorstw Klaster zrzesza również jednostki naukowe i badawcze, a w LCM nie od dziś stawiamy na innowacyjność. Jestem przekonany, że wspólne działanie przyniesie wiele korzyści – dodaje prezes Dudzik.

Wschodni Klaster Obróbki Metali powstał w czerwcu 2009 roku. Zrzesza przedsiębiorstwa zajmujące się obróbką metali, zlokalizowane w Polsce Wschodniej (woj. lubelskim, ...

WIĘCEJ

LCM MODNE LCM

2017-02-28

LCM był sponsorem strategicznym Gali Mody w Lubartowie, która odbyła się 24 lutego w hotelu Wincentów.

 

Na wybiegu zaprezentowali się projektanci z województwa lubelskiego. Świetne tło wokalne stworzyli: wspaniały tenor, Iwo Orłowski oraz akompaniujący mu na fortepianie Krzysztof Trzaskowski, laureat nagrody specjalnej XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Organizatorem Gali Mody w Lubartowie był Klaster Designu, Innowacji i Mody. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego.

 

Oto relacja magazynu „Panorama Lubelska” – patrona medialnego wydarzenia.

 

 

Modna atmosfera... tuż za rogiem

 

Lubartowski pokaz jest dowodem na to, że Lubelszczyzna nie odstaje od zachodnich województw. Takiego wydarzenia nie powstydziłyby się żadne wybiegi.

 

W ...

WIĘCEJ

LCM LUBARTOWSKIE LAMPARTY

2016-12-08

O konkursie „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” napisała również Panorama Lubelska.

 

Znamy laureatów tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę starosty lubartowskiego. Statuetka Złotego Lamparta trafiła do spółki Stella Pack, dziewięć innych firm startujących w konkursie otrzymało wyróżnienia.

Witając gości i przedsiębiorców, gospodarz uroczystości starosta Fryderyk Puła jeszcze raz zaznaczył, jak ważny dla rozwoju regionu jest lokalny biznes. Zdobywca statuetki Złotego Lamparta to jeden z największych producentów worków na śmieci oraz niechemicznych środków czystości w Europie. Stella Pack zatrudnia obecnie ponad 750 osób. W Lubartowie ma swoją siedzibę i aż dwa z siedmiu zakładów. Firma wspiera też wiele ...

WIĘCEJ

LCM LOKALNE MEDIA O NAGRODACH ZłOTEGO LAMPARTA

2016-12-01

O „Złotych Lampartach” robi się głośno w lokalnych mediach. „Wspólnota Lubartowska” również relacjonuje finałową galę konkursu o nagrodę Starosty Lubartowskiego – w wydaniu papierowym i w internecie:

Wspólnota Lubartowska: Laureat konkursu o nagrodę Złotego Lamparta

LCM LUBELSKA.TV: ODMIENNA DROGA BIZNESU

2016-12-01

Prezes Sylwester Dudzik w Lubelska.tv. W programie „Lubelska Cafe” red. Krzysztof Boguń przedstawia historię powstania dwóch firm: POL-MAK i LCM. Rozmowa o tym, że międzypokoleniowa współpraca ma w biznesie ogromne znacznie... Zapraszamy do oglądania (fot.: www.lubelska.tv).

Odmienna droga biznesu. Początki i rozwój firmy

LCM ZNAMY LAUREATA KONKURSU ZARADNY, INNOWACYJNY, PRZEDSIęBIORCZY!

2016-11-24

Kolejne wyróżnienie dla LCM sp. z o.o., tym razem w IX edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego. Było nam niezmiernie miło znaleźć się towarzystwie przedsiębiorstw, które wyróżniają się na tle naszego regionu. Traktujemy wyróżnienie jako motywację do dalszych działań i potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Dziękujemy za uznanie i nie spoczywamy na laurach! (fot.: Starostwo Powiatowe w Lubartowie)

A oto szczegóły:

 

Znamy już laureata konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy”!

Finałowa Gala konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego odbyła się w środę, 23 listopada. Organizowany już od 9 lat konkurs skierowany jest do przedsiębiorców oraz producentów, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji naszego powiatu.

Więcej na http://powiatlubartowski.pl/index.php/lampart-2016/3005-znamy-ju-laureata-konkursu-zaradny-innowacyjny-przedsibiorczy

LCM TELEWIZJA ATV: MARIUSZ PUJSZO O NAGRODACH

2016-11-17

I jeszcze o Luksusowej Marce Roku. Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator Gali, o nagrodach dla wyróżnionych marek i firm w wywiadzie dla Telewizji ATV – program „Warszawa w Obiektywie”. Fot.: YouTube / Telewizja ATV

 

https://www.youtube.com/watch?v=bjlJdPpOpe4&feature=share

LCM LUKSUSOWA MARKA ROKU - RELACJA W LUBELSKA.TV

2016-11-16

I dłuuuga relacja w Lubelska.tv. Warto oglądać nie tylko do ok. 34. minuty, w której prezes Sylwester Dudzik odbiera statuetkę dla LCM, bo na scenie pojawiły się również m.in. Izabela Trojanowska i Natalia Pujszo :) Fot.: Lubelska.tv

 

http://www.lubelska.tv/wiadomosci/2531,luksusowa-marka-roku-relacja-cz-1

LCM LCM - LUKSUSOWA MARKA Z LUBARTOWA

2016-11-14

W „Panoramie Lubelskiej” o statuetce Luksusowej Marki Roku dla LCM; fot.: Łukasz Giersz, Radek Nawrocki / Luksusowa Marka Roku

 

 

Lubartowska firma LCM sp. z o.o., zajmująca się montażem konstrukcji magazynowych, została laureatem złotej statuetki „Luksusowej Marki Roku”. Nagroda promuje produkty i usługi odznaczające się wysoką jakością.

 

Siódma edycja gali Luksusowej Marki Roku odbyła się 5 listopada 2016 roku w Janowie Podlaskim. Złotą statuetkę dla LCM odebrał prezes zarządu firmy Sylwester Dudzik. – W LCM od początku istnienia firmy stawiamy na jakość. W naszej branży wciąż pojawiają się kolejne wyzwania i nowinki techniczne, którym ...

WIĘCEJ

LCM LUKSUSOWA MARKA ROKU W TV WARSZAWA

2016-11-14

Króciutka relacja z Gali Luksusowa Marka Roku w Telewizji Warszawa. I my tam byliśmy... Zapraszamy do oglądania :) fot.: Telewizja Warszawa

 

http://www.telewizjawarszawa.pl/czerwony-dywan/luksusowa-marka-roku-2016-zapowiedz/

LCM URODZONY DO SUKCESU

2016-10-12

Rozmowa z prezesem Sylwestrem Dudzikiem w magazynie regionalnym „Panorama Lubelska”.

„Born to be Wild” to hymn harleyowców. Jednym z miłośników tych legendarnych motocykli jest Sylwester Dudzik, prezes zarządu LCM sp. z o.o. zajmującej się montażem konstrukcji magazynowych, z którym rozmawia Jolanta M. Kozak.

LCM zachwyciło mnie od pierwszego wejrzenia. Nowoczesna firma na obrzeżach Lubartowa prowadzona przez młodego człowieka. Jakie były początki, skąd pomysł?

Firma powstała ponad 13 lat temu. Pracowałem w branży i niestety straciłem pracę. Byłem wtedy młodym człowiekiem, miałem zaledwie 22 lata. Postanowiłem rozpocząć działalność na własny rachunek.

Pierwszy milion na firmę dostałeś od ...

WIĘCEJ

webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych