O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

MEDIA O LCM

2016-12-08

Lubartowskie lamparty

O konkursie „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” napisała również Panorama Lubelska.

 

Znamy laureatów tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę starosty lubartowskiego. Statuetka Złotego Lamparta trafiła do spółki Stella Pack, dziewięć innych firm startujących w konkursie otrzymało wyróżnienia.

Witając gości i przedsiębiorców, gospodarz uroczystości starosta Fryderyk Puła jeszcze raz zaznaczył, jak ważny dla rozwoju regionu jest lokalny biznes. Zdobywca statuetki Złotego Lamparta to jeden z największych producentów worków na śmieci oraz niechemicznych środków czystości w Europie. Stella Pack zatrudnia obecnie ponad 750 osób. W Lubartowie ma swoją siedzibę i aż dwa z siedmiu zakładów. Firma wspiera też wiele inicjatyw lokalnych, szczególnie jeśli ich celem jest integracja i niesienie pomocy najuboższym oraz najmłodszym.

Niemałymi osiągnięciami oraz wkładem w rozwój gospodarczy i promocję powiatu lubartowskiego może pochwalić się także dziewięć wyróżnionych firm. Są to: LCM sp. z o.o., DeKaL sp. z o.o., F.H.U. NAVIGATOR Bożena Reszka, Fundacja Laboratorium Turystyki, Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa, Park Dźwiękowy we wsi Dąbrówka Magdalena i Robert Niedziałek, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lubartowie, Usługi Transportowe i Handel – Jan Sienkiewicz oraz Wielobranżowy „Super Market” Janusz Nakonieczny.

Jestem dumny z tego, że znaleźliśmy się elitarnym w gronie firm nie tylko prężnie rozwijających się, ale również mających znaczący wkład w rozwój lokalnej gospodarki – mówi z uznaniem o „rywalach” Sylwester Dudzik, prezes LCM sp. z o.o., jednej z wyróżnionych firm. – Ważne, żeby promować lokalny patriotyzm gospodarczy, bo nie tylko buduje on poczucie wspólnoty, ale także dobrobyt całej społeczności. Pracownicy naszej firmy to w większości mieszkańcy Lubartowa lub bliskich okolic. LCM zatrudnia obecnie niemal 80 osób, a wielkość zatrudnienia stale wzrasta. Każdy z pracowników ma możliwość rozwoju, szkoleń i poszerzenia wiedzy. Firma działa na terenie powiatu lubartowskiego, ale także całej Polski i Europy, a w tym roku była nominowana do tytułu Luksusowej Marki Roku. Chętnie angażuje się również w działalność kulturalną i społeczną oraz charytatywną.

Przed ogłoszeniem wyników uczestnicy gali finałowej mogli dowiedzieć się od psychologa, jak porozumieć się w biznesie i obejrzeć znakomity występ Męskiej Okazjonalnej Grupy Wokalnej „Chórtownia”, działającej przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie. Organizatorzy już zapraszają do udziału w jubileuszowej edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy”.

 

jog

zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Lubartowie

 

źródło: Panorama Lubelska listopad/grudzień 2016

WSTECZ


webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych