O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

MEDIA O LCM

2017-02-28

Modne LCM

LCM był sponsorem strategicznym Gali Mody w Lubartowie, która odbyła się 24 lutego w hotelu Wincentów.

 

Na wybiegu zaprezentowali się projektanci z województwa lubelskiego. Świetne tło wokalne stworzyli: wspaniały tenor, Iwo Orłowski oraz akompaniujący mu na fortepianie Krzysztof Trzaskowski, laureat nagrody specjalnej XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Organizatorem Gali Mody w Lubartowie był Klaster Designu, Innowacji i Mody. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego.

 

Oto relacja magazynu „Panorama Lubelska” – patrona medialnego wydarzenia.

 

 

Modna atmosfera... tuż za rogiem

 

Lubartowski pokaz jest dowodem na to, że Lubelszczyzna nie odstaje od zachodnich województw. Takiego wydarzenia nie powstydziłyby się żadne wybiegi.

 

W piątkowy wieczór oczy środowiska mody zwróciły się na Zajazd Wincentów. O godzinie 18 zaprezentowano pierwsze stroje, lecz przygotowania zaczęły się dużo wcześniej. Planowanie ustawienia krzeseł, urządzanie garderoby, próby, poprawki w scenariuszu – wszystko po to, żeby goście czuli się jak na światowym wybiegu.

Na pokazie zaprezentowali się projektanci związani z naszym województwem. Mieliśmy okazję podziwiać niezwykle kobiece stroje Inez Malishewsky, idealnie układające się na ciele garnitury Clubu Conesera czy dopracowaną w każdym detalu kolekcję firmy Łuksja. Niecodzienne – inspirowane architekturą i dekoracjami mozaikowymi – stroje zaprezentowała nam Agata Flis, a zapowiedzią powoli nadchodzącej wiosny była subtelna kolekcja Agnieszki Tokarz-Iwanek. Nie zabrakło też klasycznego piękna, zdającego się do nas przemawiać poprzez suknie ślubne Parisel w różnych krojach: prostych i tych bardziej nowoczesnych. Wszystkie stroje znakomicie leżały na przystojnych modelach i pięknych, czarujących modelkach, o których przygotowanie zadbał sztab profesjonalistów. Makijaże pełne klasy wykonał mobilny salon kosmetyczny Diva Glamour, za modne fryzury odpowiadał Salon Laurent (DH Leclerc w Lublinie), a lekkie, dodające wdzięku obuwie dostarczył lubartowski Salon Wrzos.

Olśniewające kreacje potrzebują jednak podkreślających ich doskonałość oprawy i choreografii. Świetne tło wokalne stworzyli: wspaniały tenor, Iwo Orłowski oraz Krzysztof Trzaskowski – pianista, laureat nagrody specjalnej XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Choreografia to dzieło Ewy Sobkowicz z Teatru Muzycznego w Lublinie. Muzyka nie grała osobno – zdawała się być częścią pokazu: ciekawym pomysłem była prezentacja kolekcji firmy Łuksja w rytm przeboju „Brunetki, blondynki...” z udziałem jego wykonawcy, Iwo Orłowskiego. Z roli konferansjera znakomicie wywiązał się Paweł Kowalczyk.

Dodatkową atrakcją dla gości była loteria wizytówkowa. Kilku szczęśliwców zdobyło vouchery do lubartowskiej pizzerii Primo, wietnamskiej restauracji Phuc Phuc (po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler) i gabinetu kosmetycznego Cosmedic. Impreza nie mogłaby się udać bez sponsorów. Dziękujemy fundatorom nagród, ale także wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałości tego pokazu – sponsorowi strategicznemu LCM oraz pozostałym. Loga znajdziecie poniżej, gdyż było ich wielu, a nie chcielibyśmy w tekście nikogo pominąć.

Magiczna atmosfera wyczuwalna była aż do samego końca, do ostatniej ślubnej sukni Parisel i do ostatniego... płatka róż, którymi zasypała widownię Hanna Dulny, właścicielka firmy Parisel. Pokaz zakończyły podziękowania, jakie gościom i organizatorom złożyła redaktor naczelna „Panoramy Lubelskiej”, a zarazem prezes Klastra Designu, Innowacji i Mody – Jolanta Maria Kozak i brawurowy bis pana Orłowskiego w rytm dźwięków „My Way” i „Oczy Czornyje”.

Pokaz w Lubartowie odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego. Imprezie patronowały medialnie „Panorama Lubelska” oraz magazyn „Moda i Uroda”.

Piątkowy pokaz mody to znakomity wstęp do międzynarodowego festiwalu mody East Fashion, który odbędzie się w październiku. Mamy nadzieję na kolejne pełne magii pokazy pod hasłem „Moda za rogiem”, które będą prowadzić nas wprost do jesiennego święta. Do zobaczenia!

 

zdjęcia: Ewa Durakiewicz-Wartacz
M.Ciężak

 

Gala Mody w Lubartowie - artykuł i galeria

 

WSTECZ


webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych