O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

MEDIA O LCM

2017-04-03

Stawiamy na kooperację

 

31 marca 2017 roku LCM sp. z o.o. przystąpił do Wschodniego Klastra Obróbki Metali.

 

Wschodni Klaster Obróbki Metali powstał po to, by zwiększyć konkurencyjność gospodarki naszego regionu, ale też – by pomóc w rozwoju przedsiębiorstw działających na terenie Polski Wschodniej – wyjaśnia Sylwester Dudzik, prezes LCM sp. z o.o. – Oprócz przedsiębiorstw Klaster zrzesza również jednostki naukowe i badawcze, a w LCM nie od dziś stawiamy na innowacyjność. Jestem przekonany, że wspólne działanie przyniesie wiele korzyści – dodaje prezes Dudzik.

Wschodni Klaster Obróbki Metali powstał w czerwcu 2009 roku. Zrzesza przedsiębiorstwa zajmujące się obróbką metali, zlokalizowane w Polsce Wschodniej (woj. lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim) oraz jednostki naukowe i instytucje otoczenia biznesu. Jego główne cele to: podniesienie konkurencyjności gospodarki regionu, zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw branży obróbki metali, tworzenie powiązań gospodarczych między przedsiębiorstwami oraz między przedsiębiorstwami a sferą badawczo-rozwojową.

Koordynatorem Klastra jest Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie – stowarzyszenie działające na rzecz podnoszenia konkurencyjności gospodarki w obszarze kompetencji kadr przedsiębiorstw oraz wykorzystania dostępnych narzędzi postępu technicznego.

 

WSTECZ


webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych