O NAS
OFERTA
JAKOŚĆ
GALERIA
MEDIA
PRACA
KONTAKT
LCM - regały magazynowe - montaż i demontaż
 

MEDIA O LCM

2016-11-14

LCM - luksusowa marka z Lubartowa

W „Panoramie Lubelskiej” o statuetce Luksusowej Marki Roku dla LCM; fot.: Łukasz Giersz, Radek Nawrocki / Luksusowa Marka Roku

 

 

Lubartowska firma LCM sp. z o.o., zajmująca się montażem konstrukcji magazynowych, została laureatem złotej statuetki „Luksusowej Marki Roku”. Nagroda promuje produkty i usługi odznaczające się wysoką jakością.

 

Siódma edycja gali Luksusowej Marki Roku odbyła się 5 listopada 2016 roku w Janowie Podlaskim. Złotą statuetkę dla LCM odebrał prezes zarządu firmy Sylwester Dudzik. – W LCM od początku istnienia firmy stawiamy na jakość. W naszej branży wciąż pojawiają się kolejne wyzwania i nowinki techniczne, którym musimy sprostać. Wyznaję zasadę, że najlepszą formą reklamy jest zadowolenie klienta ze współpracy z nami, ale statuetka „Luksusowej Marki Roku” jest miłym potwierdzeniem, że ta dewiza świetnie sprawdza się w biznesie – wyznaje Sylwester Dudzik.

Firma LCM sp. z o.o. powstała w 2013 r. z przekształcenia firmy LCM LOGISTIC CONSTRUCTIONS MONTAGE działającej w branży od wielu lat. Zakres usług firmy obejmuje m.in. montaż i demontaż regałów magazynowych, kompleksową przebudowę i przenoszenie magazynów oraz montaż systemów transportu bliskiego.

Siódma edycja gali Luksusowej Marki Roku była wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy została zorganizowana nie w Warszawie, lecz w Janowie Podlaskim. Również po raz pierwszy gali towarzyszyły targi luksusu. Jak zwykle na stołach królowały wyszukane potrawy i wyśmienite alkohole. Ponadto goście mogli delektować się występami artystycznymi, pokazem mody oraz fireshow. Wieczór poprowadzili Wiola Wrzesińska i Maciej Orłoś. Organizatorem wydarzenia jest firma Excellent Events.

 

 

red.
na zdjęciu: prezes Sylwester Dudzik (pierwszy z lewej) prezentuje statuetkę „Luksusowej Marki Roku” dla LCM; fot.: Łukasz Giersz, Radek Nawrocki / Luksusowa Marka Roku

 

źródło: Panorama Lubelska

WSTECZ


webdesign: mp.grafix © Copyright 2015 by LCM - RACK STORAGE SYSTEMS
HOME  |  O NAS  |  OFERTA  |  POLITYKA JAKOŚCI  |  GALERIA  |  PRACA  |  KONTAKT
montaż i demontaż regałów magazynowych